Sala zabaw Akademia
Logo_Happy_Kids_XL
została stworzona dla WSZYSTKICH, dla których wspaniałe, radosne dzieciństwo dzieci jest rzeczą najważniejszą.
 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 1 -12 lat do spędzania radosnych  chwil w nowo otwartej Sali Zabaw Happy Kids na Zabobrzu.

Happy Kids to STREFA RODZINY, znakomite miejsce w którym każde dziecko spędzi czas na szalonej i bezpiecznej zabawie, dając rodzicom chwile wytchnienia przy cudownej włoskiej kawie, domowym cieście, obiedzie, czy też oddając się surfowaniu w sieci korzystając z dostępu do bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu.

Dbając o pełne bezpieczeństwo dzieci, sala zabaw została podzielona na dwie strefy:
- strefa starszaków - parter
- strefa maluszków – I piętro

Strefa starszaków to dwupoziomowa konstrukcja, w której dzieci znajdą:
10 metrową zjeżdżalnię tubową prostą i spiralną (wys. 6 m.), basen z piłeczkami, tuby zamknięte i siatkowe do przemieszczania się po konstrukcji, armatki pneumatyczne, labirynty.

Strefa maluszków to miejsce, gdzie najmłodsze pociechy, pod okiem rodziców, mogą bezpiecznie się bawić oraz doskonalić swoje umiejętności. Wyposażenie sali zostało dobrane w trosce o walory edukacyjne i bezpieczeństwo każdego maluszka. W tej części znajdują się: Zamek do skakania WESOŁY KLAUN, samochodziki i  ujaki, domek z magicznym dzwonkiem, tunel - Kolorowa gąsienica, rakieta – ślizgawka, domek interaktywny stacja/sklep/boisko/szkoła, wielka zjeżdżalnia, koszykówka dla dzieci, miękkie, duże klocki z gąbki, piankowa ciuchcia

Tu spełniają się dziecięce marzenia !!